Usługi

RZECZOZNAWCA TECHNIKI SAMOCHODOWEJ W INGOLSTADT

TEL. +49 (0) 160 3388 333

 Rzeczoznawca samochodowy Ingolstadt realizuje usługi z zakresu techniki samochodowej oraz opiniowania i wyceny szkód komunikacyjnych, które powstały na terenie Niemiec lub za granicą np. w Polsce. Usługi są realizowane przez rzeczoznawcę samochodowego głównie na terenie miasta Ingolstadt i w jego najbliższych okolicach: Neuburg, Neustadt, Eichstätt czy Mainburg. Dodatkowo warto zaznaczyć, że rzeczoznawca techniki samochodowej z Ingolstadt  jest partnerem sieci MOTOEXPERT, z którą współpracuje, realizując zlecenia Klientów sieci. 

Rzeczoznawca samochodowy Ingolstadt prowadzi swoją działalność od wielu lat, oferując szereg kompleksowych usług z zakresu techniki samochodowej i rzeczoznawstwa samochodowego. Rzeczoznawca samochodowy Ingolstadt swoje usługi kieruje przede wszystkim do osób, które chcą skorzystać z usług niezależnego autoeksperta, zlecając mu sporządzenie powypadkowej opinii technicznej wykonanej na warunkach niemieckich i w języku niemieckim.

Do zakresu usług, jakie najczęściej wykonuje rzeczoznawca samochodowy w Inglstadt są usługi zwiazane z opiniowaniem i kalkulowaniem kosztów naprawy szkód komunikacyjnych powstałych w pojazdach na polskich znakach rejestracyjnych. Po niezawinionym zdarzeniu drogowym na terenie Niemiec, Austrii lub Szwajcarii pojazdy zarejestrowane w Niemczech (lub w Polsce) coraz częściej są bowiem wyceniane przez niemieckich rzeczoznawców techniki samochodowej.

Do zakresu usług rzeczoznawcy samochodowego z Ingolstadt zaliczamy: 

–  kosztorysy napraw powypadkowych

– kompleksowe, powypadkowe opinie techniczne

– weryfikacje istniejących opinii technicznych i kosztorysów napraw

– wyceny wartości pojazdów

– ocena stanu technicznego pojazdów

– wycena wraków pojazdów powypadkowych

– ekspertyzy techniczne z zakresu techniki samochodowej

– inne (na życzenie)

Rzeczoznawca samochodowy Ingolstadt – Neustadt – Neuburg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *